2017.02.20 - przedszkolaki na musicalu pt. „O małej syrence w niejednej piosence”

W poniedziałek 20 lutego „Biedronki”, „Muchomorki” ,,Smerfy” oraz ,,Zajączki” wyjechały do Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu na musical pt. „O małej syrence w niejednej piosence”. Celem wyjazdu było przybliżenie  uczestnikom nieznanej formy teatralnej jaką jest musical oraz  pobudzenie wrażliwości dzieci.

Przedszkolaki zawędrowały wraz z bohaterami sztuki w głębiny oceanu, gdzie poznały losy małej syrenki Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępnej wiedźmy Zewlagi. Na scenie pojawił się również książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama- królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami. Dzięki przesłaniu jakie płynęło z treści przedstawienia, pięknej muzyce, wspaniałej scenografii oraz niezwykłym kostiumom, ta muzyczna opowieść wywarła na naszych małych widzach ogromne wrażenie.

M. Kos

Galeria zdjęć

1.JPG
2.JPG
20170220_092531.jpg
DSC07961.JPG
DSC07963.JPG
DSC07965.JPG
DSC07966.JPG
DSC07967.JPG