akcja "Rysunek dla Bohatera"

16.04.2020 

 

 

 

 

 

Włączamy się do ogólnopolskiej akcji „Rysunek dla Bohaterów.

Społeczność naszej szkoły chcąc okazać wdzięczność pracownikom wszystkim służb za ich trud i poświęcenie, zapewnić o naszym wsparciu i szacunku dla wykonywanej pracy oraz podziękować za ich pracę w tak trudnych warunkach - włącza się do ogólnopolskiej akcji „Rysunek dla Bohaterów.

Pomysłodawcą akcji jest komisarz Michał Kurdziel z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Komisarz chciał, aby akcja stała się znana w całej Polsce i podkreślał, że "wsparcia potrzebujemy wszyscy".

Nasza prośba do DZIECI!

Wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, funkcjonariuszy SG i innych służb. Narysujcie kolorowe obrazki i przyklejcie je w oknie Waszego domu. Niech to będzie znak, że wspieracie tych, którzy będą teraz szczególnie zaangażowani w walkę z groźnym wirusem. Nie zapominajcie również o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, wywożących śmieci, kierowcach autobusów i wielu innych, bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe. Służby będą wypatrywać tych rysunków w waszych oknach.

Zróbcie również  scan lub zdjęcia tych prac i wyślijcie na adres mailowy pedagogszkolnypsp@o2.pl.

Więcej informacji o akcji na facebookowej grupie „Rysunek dla bohaterów” pod linkiem: https://szczecin.tvp.pl/47159878/akcja-rysunek-dla-bohaterow-wyrazem-wsparcia-i-szacunku

Czekamy na Wasze prace!

Organizatorki akcji:

J. Jur, P. Glica, B. Reczko

Autor: P. Glica | 

Galeria zdjęć

Gabriela Ciepiela kl. 3A.jpeg