Szanowni Wychowawcy i Nauczyciele! Drodzy Uczniowie i Rodzice!

31.08.2020 

 

 

 

 

 

Szanowni Wychowawcy i Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie i Rodzice!Rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021, rok jakiego jeszcze nie było. Bez wielkiego, wspólnego apelu, bez prezentowania klas, a przede wszystkim bez powitania klasy pierwszej. Dobrze wiemy, że rodzice chcieliby być tego dnia z dziećmi. My też tego pragniemy, ale obowiązują nas nowe zasady sanitarne.

 

W tym roku szkolnym spotykamy się z wieloma nowymi wyzwaniami, którym musimy stawić czoła. Już od pierwszego dnia wychowawcy będą zapoznawać swoich podopiecznych z nowymi zasadami i procedurami bezpieczeństwa, jakie należy  przestrzegać podczas pobytu w szkole w okresie epidemii COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie, od teraz to od Was zależeć będzie nasze zdrowie.

 

Wierzę, że jako odpowiedzialni i dobrze wychowani młodzi ludzie zrobicie to, co do Was należy i to właśnie dzięki Wam powrót do normalnego, stacjonarnego trybu nauczania będzie możliwy.
 Nauka na odległość pokazała jak ważny jest bezpośredni kontakt uczniów, nauczycieli i rodziców. Liczę na wzajemne wsparcie i zrozumienie w tym trudnym okresie. Jestem przekonana, że odpowiedzialne działania ograniczą ryzyko zakażenia i zapewnią bezpieczeństwo całej społeczności szkolnej.


Życzę wszystkim zdrowia i udanego roku szkolnego, a naszym uczniom jak najwyższych wyników w nauce, aby z dumą mogli w czerwcu 2021 roku odebrać świadectwa szkolne.

 

 

Z pozdrowieniami
Małgorzata Kunowska
Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku

Autor: Małgorzata Kunowska |