Bal karnawałowy w przedszkolu

29.01.2018 

 

 

 

 

 

 

,,Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!

Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie.

Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.

Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło."

 

 

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.
 

Dnia  22 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu została zorganizowana zabawa karnawałowa, którą już tradycyjnie poprowadziła agencja artystyczna PATIGO. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, Spider-Mana,  pszczółkę …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Przebierańcy świetnie bawili się , uczestnicząc  z wielką ochotą we wspólnych zabawach i pląsach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Bal odbył się w cudownej atmosferze , wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi piłkami, chustą animacyjną i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział.

 

 Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie 
w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pysznego soczku.

 

 

 

 

Autor: Anna Kos |