Nasz udział w konkursie LIST DO TATY

11.10.2021 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie 6 edycji konkursu „List do Taty”

 

 

W dniu 11 października 2021r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie wyników 6 edycji ogólnopolskiego konkursu „list do Taty”, organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net. Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka - Mikołaj Pawlak.

Podstawowym celem konkursu jest propagowanie odpowiedzialnego ojcostwa.

Jest on adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem jest napisanie pracy na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata. Praca mogła mieć formę listu do ojca.

Konkurs był organizowany w okręgach wyborczych senatorów, którzy zgłosili się do udziału w jego przeprowadzeniu. Nad przeprowadzeniem konkursu w naszym okręgu czuwał senator RP pan Jacek Włosowicz. Konkurs został przeprowadzony w szkołach w czerwcu 2021r, poprzedzony był zajęciami edukacyjnymi na lekcjach języka polskiego na temat roli ojca w rodzinie.

Organizatorami konkursu w naszej szkole były p. Beata Domagała i p. Agnieszka Kasprzyk. Do biura senatorskiego zostało wysłanych 9 prac.

W konkursie udział wzięli uczniowie: Hubert Łysiak, Karolina Januszewska, Kornelia Chyla, Amanda Maderska, Filip Witczak, Wiktoria Kicińska, Gabriela Ciepiela, Paulina Wieczorek i Wiktor Golonka.

Na uroczystym podsumowaniu konkursu w naszej szkole swoją obecnością zaszczycił nas sam pan senator RP Jacek Włosowicz, który podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za udział w konkursie, pogratulował uczniom oryginalnych prac oraz wręczył dyplomy i upominki.

 

 

 

Post senatora Jacka Włosowicza: >>>LINK<<<

 

 

 

 

Autor: B. Domagała | 

Galeria zdjęć

IMG_1624.JPG
IMG_1626.JPG
IMG_1629.JPG
IMG_1632.JPG
IMG_1634.JPG
IMG_1635.JPG
IMG_1637.JPG
IMG_1638.JPG
IMG_1639.JPG
IMG_1640.JPG
IMG_1642.JPG
IMG_1644.JPG
IMG_1646.JPG
IMG_1649.JPG