2016.12.20 - Wyniki Konkursu na Stroik Bożonarodzeniowy i Ozdobę Choinkową

 

Dnia 20 grudnia 2016 roku w PSP w Osieku  zostały ogłoszone wyniki konkursu na Stroik  Bożonarodzeniowy i Ozdobę Choinkową.Jego celem było rozwijanie  kreatywności, twórczego myślenia, wyobraźni plastycznej i kultywowanie polskiej  tradycji świątecznej. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VI.

 

Komisja w składzie: wicedyrektor A.Bojarska, M. Ryńska, M. Borkowska A.Łaszek, J.Gach, M.Pisarska i przewodniczący SU  miała bardzo trudne zadanie, aby wybrać spośród tych wspaniałych prac te najładniejsze. Podczas oceniania brała pod uwagę oryginalność kompozycji, estetykę, wykorzystanie materiałów, wkład  pracy. Prace uczniów można było podziwiać na Kiermaszu Bożonarodzeniowym w MGOK w Osieku  oraz na wystawie przy wejściu do szkoły podstawowej.

Prace konkursowe zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: klas I-III i klas IV-VI.

 

W kategorii klas I-III:

I – miejsce:

Zuzanna Borkowska kl. IIIA,

Jakub Wątor  kl. IIIA,

Jakub  Gajewicz  kl. IIB,

Marcelina Gawłowicz Kl.IIB,

Ksawery Glica kl.IIIC,

Amelia Mazur kl.IIB,

 

 II- miejsce:

Karolina Łysiak  kl. IIIC,

Igor  Książka  kl. IIIA,

Jakub Gąska kl.IIA,

Maciej Wawrzkiewicz kl. IIB,

Matylda Gierek kl.IIB,

Kinga Czech kl.IIIB,

Dawid Dzieciuch kl.IIIC,

Maja Strzelecka kl.IIB,

 

 III –miejsce:

Julia Gąska kl.IIIC,

Nikola Bąk  kl. IIIC,

Dominik Serwan kl.IIB,

Filip Witczak kl.I,

Eryk Banaś kl.IIB,

Natalia Łaszek kl.IIIA,

Julia Szafrańska kl.IIIA,

Hubert Łysiak kl.I

Wyróżnienia otrzymali: Dominika Skowron kl.IIIC, Natalia Skowron kl. IIIA, Amelia Sowa kl.IIIA, Igor Obara kl. IIIC, Nadia Sąchocka kl.I, Natalia Juma kl.IIB, Kacper Drzymalski kl.IIB,Julia Jazgara kl.IIB,Amelia Kos kl.IIB,Nikola Kwiecieńkl.IIIC,Bartosz Drzymalski kl.IIIC,Pogorzelska Katarzyna kl.IIIB,Wojciech Abram kl.IIB,Kacper Seramak kl.IIIB, Nikola Sroczyńska kl.IIIA,Kinga Seramak kl.IIB,Maria Kwiecień kl.IIIA,Szymon Kiciński kl.I.

 

 

W kategorii  klas IV-VI:

I – miejsce:

Martyna  Sąchocka  kl. VI,

Patryk Dyl  kl. VI,

Amelia Duda kl.V,

Patryk Gawłowicz kl.IV

 

II- miejsce:

Weronika Skotarek kl.IVB,

Krystian Sąchocki kl.V

 

III – miejsce:

Amelia Zaguła kl.V,

Chłanda Mateusz kl.V,

Mikus Kacper kl.V,

Izabela Gajek  kl. V,

Paulina Zaręba kl.VI

 

Wyróżnienia otrzymali: Michał Skowron kl. V,Natalia Urbańska kl.V, Mateusz Karbarz  kl.VI, Okoń Michał kl.VI, Wiktoria Gajek kl.VI,Patryk Stępień kl.VI, Hubert Ryński kl.VI, Jula Suliborska kl.VI,Bartłomiej Banaś kl.V,Jakub Czech kl.V,Manikowska Angelika kl.V,Klaudia Konwicka kl.V,Wiktoria Olanowska kl.VI,Maja Świegoda kl.VI,Maciej Jazgara kl.VI,Klaudia Kucwaj kl.VI,Kornelia Kicińska kl.VI,Wiktoria Kicińska kl.V,Wiktoria Olszewska kl.V.

 

Gratulujemy uczniom nagrodzonym i wyróżnionym za wykonanie niepowtarzalnych  stroików.  Każdy wyróżniony uczestnik konkursu otrzymał dyplom, natomiast laureaci – nagrody i  książki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy twórczej inwencji i pomysłowości oraz dziękujemy za udział w konkursie oraz zaangażowanie.

 

Autor: Opiekun SU - M. Ryńska.  

Galeria zdjęć

stroik_001.jpg
stroik_002.jpg
stroik_003.jpg
stroik_004.jpg
stroik_005.jpg
stroik_006.jpg
stroik_007.jpg
stroik_008.jpg
stroik_009.jpg
stroik_010.jpg
WP_20161220_001.jpg
WP_20161220_005.jpg
WP_20161220_006.jpg
WP_20161220_009.jpg