Piknik Rodzinny - sprawozdanie

25.06.2018 

 

 

 

 

Piknik Rodzinny jest imprezą, która już mocno wpisała się w tradycję szkoły i jest oczekiwana z niecierpliwością przez dzieci i młodzież oraz ich rodziców.

W dniu 10 czerwca 2018r. dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Osieku zorganizowali „Piknik Rodzinny” – plenerową imprezę, która już po raz trzeci gromadzi dzieci i ich rodziców.

Pogoda, jak zawsze, dopisała, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. A było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne działania artystyczne i sportowe, konkursy i rozgrywki adresowane do wszystkich uczestników.

Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, w basenie z kulkami, a także korzystały z oferty stoisk z artystycznym malowaniem twarzy, włosów oraz popcornem i watą cukrową

Na pikniku nie mogło zabraknąć prezentacji talentów uczniów naszej szkoły. Na część artystyczną poprowadzoną przez siódmoklasistów: Julię Suliborską i Mateusza Karbarza złożyły się piosenki, układy taneczne, gra na instrumentach oraz przedstawienie „Asy z naszej klasy”. Występy zostały nagrodzone gorącymi brawami, co było największym wyróżnieniem dla małych artystów.

W istotę każdego pikniku jest wpisane wspólne biesiadowanie. Uczestnicy: młodsi i starsi, uczniowie i ich rodziny chętnie degustowali potrawy i napoje przygotowane specjalnie dla nich oraz brali udział we wspólnym grillowaniu, które zwieńczyło imprezę.

Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca „Pikniku Rodzinnego”. Teraz pozostały wszystkim uczestnikom tylko miłe wspomnienia i cierpliwe oczekiwanie na następną uroczystość.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!