Przejdź do treści
przedwiośnie
Przejdź do stopki

Zakończenie roku w 6-latkach

Treść

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego było wyjątkowym wydarzeniem, pełnym wzruszeń, radości i wspomnień. Tą piękną uroczystość uświetnili wyjątkowi goście: Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Osiek - Joanna Walczak, Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku - Irena Marta Kicińska, Wicedyrektor - Magdalena Pisarska, Dyrektor MGOK w Osieku - Elżbieta Okoń, dzieci, rodzice, nauczyciele, pracownicy przedszkola. Podczas uroczystości pożegnaliśmy nasze 6 - latki, które po wakacjach rozpoczną nowy etap edukacji w szkole. Życzymy przyszłym pierwszoklasistom wielu sukcesów, radości z nauki i nowych przyjaźni. Szczególne podziękowania kieruję do Rodziców za ich zaangażowanie, wsparcie i owocną współpracę.

 Anna Kos, Ewelina Mikus.

2428864